


1 000 ₴
Показать оптовые цены
При дуже компаткних розмірах забезпечує максімальну теплообмінну поверхню. Єдиний представник який має потужність 14 к. с. в такому класі.
Тому цей тепловий насос ідельно підходить для місць з обмеженим простіром.
Тепловий насос Samsung DVM Eco зручно монтувати в багатоквартирних будинках, де простір для кондеціонерів обмеженний. Додтаково цей тепловий насос може бути викоростаний як кондиціонер для охолдеження. І це через фреонопровід. Що дасть можливість одночасно використовувати охолодження та нагрів.

Підключення трубопроводів з 4-х сторін

«Легко встановлюйте та обслуговуйте ваш зовнішній блок. Його чотиристороння система підключення трубопроводів має з'єднання спереду, збоку, знизу і ззаду, що забезпечує велику гнучкість при монтажі.

Завдяки передовій технології контролю холодоагенту, його флеш-вприскування забезпечує покращену продуктивність нагрівання при -25°C. І він продовжує працювати навіть за нижчих температур, забезпечуючи надійний комфорт навіть у морози.
Висока гнучкість в встановленні

Використовувайте величезні можливості при виборі найкращого та оптимального місця монтажу зовнішнього блоку. Так максимальна довжина трубопроводу – до 150 метрів між зовнішнім та внутрішнім блоками. Працює ефективно та надійно при перепаді висот до 50 метрів. Ці можливості дозволяють ефективно використовувати та експлуатувати системи у широкому спектрі всияких ситуцій.

Додатковий комплект Wi-Fi дозволяє дистанційно керувати внутрішніми блоками за допомогою програми для смартфона*. У будь-який час і в будь-якому місці ви можете вмикати та вимикати їх, вибирати режим роботи та температуру, а також використовувати інші їхні функції.
* Доступно на пристроях iPhone і Android. Потрібне з’єднання Wi-Fi.
| Назва моделі |
Зовніішній блок AM060NXMDER/EU |
|
| Джерело живлення (внутрішній блок) [діам., В, Гц] |
3,4,380~415,50 |
|
| Продуктівнисть |
|
|
| Входная мощность (Рабочая) |
|
|
| Входной ток (Рабочий) |
|
|
| Электропитание |
|
|
| Энергетическая эффективность (номинальяная) |
|
|
| Компрессор |
|
|
| Вентилятор |
|
|
| Трубопровод |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Шумовые характеристики |
|
|
| Зовнішні розміри та вага |
|
|
| Рабочий диапазон наружной температуры |
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Южная Корея |
| Мощность охлаждения | 16 кВт |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Используемый хладагент | R410a |
| Минимальная температура окружающей среды | -24 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 48 град. |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Тип теплового насоса | Воздух - вода |
| Тепловая мощность | 16 кВт |
| Напряжение | 380 В |
| Тип коллектора | Вертикальный |
| Производитель | Samsung |
| Максимальная температура нагрева | 50 °С |
| Коэффициент преобразования | 5 |
| Максимальная температура подачи теплоносителя | 50 °С |
| Режим работы | Нагрев/охлаждение |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Вес | 98 кг |
| Ширина | 940 мм |
| Длина | 330 мм |