



79 680,48 ₴

• Суттєво зменшене відкладання золи на стінках котла, та покращена чистота спалювання (чистий теплообмінник), що дозволяє витримувати стабільно високий ККД ( 83-93%).
• В залежності від калорійності палива, теплова потужність котла зростає до 35% від заявленої виробником.
• Відсутнє закипання котла при відключенні електроенергії (велика теплова інерція), що значно продовжує термін експлуатації.
• Завдяки направленному розподілу теплоносія по водяній «сорочці» — зменшений діапазон конденсації котла при холодному запуску та експлуатації при максимальних навантаженнях.
• Для котлів серії S немає обмежень щодо вологості палива (вологе паливо — дешеве паливо).
• Виробляется зі котлової сталі 09Г2С товщиною 6 мм.
• Завантаження паливом 1-2 рази на добу.
• Конструкція проста і надійна, немає важкодоступних зон, що ускладнюють чистку.
• Відбір тепла в котлі проводиться з усіх поверхонь, які контактують з тепловим навантаженням, завдяки чому сталеві частини не перегріваються, значно продовжуючи термін експлуатації.
• Не вимагають димоходів з товщиною стінки труби більше 1.0 мм.. (Середня температура відхідних газів не перевищує 120-130 градусів за Цельсієм.)
• Гарантія на котел 6 років. На навісне обладнання 12-24 місяці (залежить від гарантійних зобов’язань виробника).
• Гарантійне і післягарантійне обслуговування.



| Основные | |
|---|---|
| Тип топки | Открытая |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Коэффициент полезного действия | 93 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип котла | Пиролизный |
| Площадь обогрева | 300 кв.м |
| Теплоноситель | Вода |
| Мощность номинальная | 30 кВт |
| Вес | 464 кг |
| Регулирование мощности, от | 30 % |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Объем воды в котле | 130 л |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Антрацит, Опилки, Щепа |
| Цвет | Зелёный |
| Объем камеры сгорания | 150 л |
| Производитель | Gefest-profi |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Максимальная температура дымовых газов | 120 град. |
| Объем бункера для топлива | 0.15 куб. м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина | 1280 мм |
| Высота | 1590 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Отопление | |
| Максимальное давление расширительного бака | 2 бар |
| Объем расширительного бака | 24 л |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Минимальная температура в режиме отопления | 70 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Hовое |
| Мощьность | 30 кВт |